Металеві розеточні лючки в заливну та фальш підлогу

    товари відсутні


Металеві розеточні лючки в підлогу із нержавіючої сталі для коврових та паркетних покриттів.

Ідеально підходять для використання в школах або в громадських місцях: металеві лючки забезпечують оптимальний захист від пошкоджень та високого впливу навантаження.

Металеві лючки з захисною рамкою для килимового покриття і відкидною кришкою виготовлено із нержавіючої сталі. Відкидна кришка лючка підсилена 3 мм сталевою пластиною. 

Монтажні рамки виконані з масивної оцинкованої листової сталі. Таким чином, монтажні рамки ще більш надійні, ніж їх попередники, з пластиковою рамкою.

Металеві лючки ідеально підходять для використання в школах або громадських місцях, тому що його міцний матеріал забезпечує оптимальний захист від пошкоджень та високого впливу навантаження. Це забезпечує високу стійкість лючків до вандалізму.


Також тут використовується розроблена ОБО система заземлення кришки лючка без PE - провідника.  Крім того, модель має відкидну кришку кабельного вводу з нержавіючої сталі (клапан), яка захищає кабелі від пошкодження в приміщеннях з сухим типом прибирання підлог . Мінімальна монтажна глибина становить 80 мм для заливних або фальш підлог.

Максимальна монтажна глибина коробок для установки телекомунікаційних модулей може бути знижена до 35 мм.

Переваги:

  • Антивандальні
  • Заземлення кришки без PE - провідника
  • Висока якість нержавіючої сталі

закрити
закрити