Компанія "NOARK Electric" є відомим виробником на світовому ринку елек­тротехніки. Міжнародний концерн, до складу якого входить NOARK Electric, налічує понад 25 тисяч співробітників.

Компанія надійно тримається на світовому ринку завдяки виробництву та реалізації сучасної високоякісної продукції, а також високому рівню обслуговування своїх клієнтів.

NOARK Electric провадить діяльність у світовому масштабі, в цей же час значну увагу компанія приділяє розвитку окремих регіонів. Її торгівельною діяльністю керують з різних регіонів: європейська штаб-квартира знаходиться в Празі, амери­канська - в Чикаго, азіатським та тихоокеанськими рин­ками керують із Шанхаю.

"NOARK Electric"  інвестує мільйони євро у нові розроб­ки. Використання новітніх технологій, сучасних виробничих про­цесів та  висококваліфікованих співробіників дозволяє створювати низьковольтне обладнання в сфері розподілу та керування електричною енергією, особливістю якого є висока якість, надійність та про­дуктивність.

За допомогою найсучасніших техно­логій проектування, симуляції і електроніки було розроблене перше покоління високотехнологічних виробів серії Ех9, які відповіда­ють найвищим вимогам у різних галузях промисловості.

В компанії впевнені у тому, що передове технологічне мислення створить високоінтелектуальні електротехнічні пристрої майбутнього!