ПЗІПи торгової марки LSP

1. LSP – сімейне підприємство, засноване в 2010 року. Зосереджує свої зусилля на розробці захисту від перенапруги та на виробництві пристроїв захисту від перенапруги змінного та постійного струму. Має власну лабораторію для досліджень, розробок, виробництва, технічної підтримки та випробувань.

Підприємство має сертифікати на:

  • Матеріали: RoHS.
  • Управління якістю підприємства: ISO9001: 2015.
  • Захист навколишнього середовища: ISO14001: 2015.
  • Оцінка стану охорони праці: OHSAS18001.
  • Авторитетний звіт про випробування товару та сертифікат, наприклад TUV, CB, CE, RoHS.

2. Базові елементи.

2.1 Метал оксидний варистор.

Основним компонентом, що впливає на якість та захисні характеристики ПЗІП є його активний елемент. В якості активного елементу використовуються переважно метал оксидні варистори (MOV).

Виробник LSP зупинився на використанні продукції LKD - одного з кращих виробників MOV на ринку Китаю. LKD входить до 4-ки найкращих виробників MOV в світі для ПЗІП.

Для прикладу порівняємо характеристики MOV, що використовується для виготовлення ПЗІП Тип 1+2 з Iimp 12.5 кА.

Для виробництва даного пристрою може використовуватись два різновиду варисторів LKD 48S431K-1 та 54S431K-1. В Україну поставляються ПЗІПи тільки з MOV 54S431K-1. Він має більш високі характеристики по стійкості до імпульсних перенапруг (In 30кА, Imax = 60 кА). Такі параметри відповідають топовим європейським ПЗІПам. 

2.2. Для виготовлення пластикових деталей ПЗІП використовується якісний поліамід марки PA66 та нейлон.

Для забезпечення високої пожежної безпеки, весь пластик проходить тестування на температуру спалахування методом розжареної нитки.


2.3. Всі струмопровідні елементи виготовленні тільки з мідного провідника, ніяких провідників зі сталі. 

2.4. Термічний розчеплювач.

На ринку ПЗІП використовується багато різновидів термічних розчеплювачей. Є розчеплювачі в стилі ОВО, Dehn, Raycap, Phoenix і.т.д.

В виробах LSP використовується надійний перевірений часом термічний розчеплювач в стилі «Dehn».

Для утворення вузла термічного розчеплювача використовується пайка струмопровідних частин чутливим до температури припоєм. Від якості та кількості припою залежить його надійність. Не спрацювання, або невчасне спрацювання даного вузла приводить до виникнення пожежі в розподільних шафах. При ручному паянні тяжко досягти необхідної кількості припою. LSP використовує станцію автоматично паяння, що зберігає стабільну високу якість продукції.

3. Відповідність нормативним документам.

Виробник LSP тісно співпрацює з найавторитетнішою міжнародною організаціє в світі TÜV Rheinland Group.

Отримання сертифікату TÜV є однією з найбільш затребуваних послуг в Європі і світі. Споживачі продукції в усьому світі відчувають особливу довіру до продукції, яка була перевірена такою відомою установою, як TÜV Rheinland.

Маркування продукції TÜV Rheinland, зокрема, викликає широке довіру у всіх покупців на протязі десятиліть. Майже вся продукція LSP пройшла випробування в даній організації й відповідно має сертифікати TÜV, CB та CE. Нормативна база України по ПЗІП гармонізована з європейськими (EN) та міжнародними стандартами (IEC), що дозволило отримати сертифікати та декларації відповідності ДСТУ, в тому числі по електромагнітній сумісності (ЕМС).

4. Конструкція та дизайн.

Особливої уваги заслуговує естетичний зовнішній вигляд продукції. Майже всі пристрої виконані в модульній конструкції зі змінними вставками. Вставки та основу обладнано надійним замком стійким до ударів та вібрації. Вставки обладнано візуальної індикацією справності. За потреби ПЗІП обладнано додатковими контактами для дистанційного моніторингу справності.

5.Пакування.

Кожен продукт, поставляється в своїй окремій картонній упаковці, що містить сам виріб, інструкцію по монтажу та інформаційну наклейку для розподільних шаф.

В інструкціє надано детальні рекомендації по встановленню пристрою, перетину з’єднувальних провідників та вибору додаткового струмового захисту