Група компаній ЕАЕ, заснована в 1973 році, є одним з найбільших виробників електротехнічної продукції в світі, почала свій шлях з заснування компанії EAE Elektrik A.Ş. і заводу в районі Гюнгорен. В результаті збільшення попиту на продукцію в 1995 році виробництво для розширення потужностей було переміщено в район Ікітеллі. У 2001 році запускають своє виробництво ще 2 заводи в районі Бешикташ, що значно збільшує швидкість і якість продукції, що випускається.

Компанії, що входять до складу групи ЕАЕ були засновані на 100% турецькому капіталі. Здійснюють розробку та удосконалення продукції завдяки власному конструкторському відділу. Група EAE, яка надає свої експертні послуги в різних областях, здійснюючи свою діяльність у відповідності зі стандартами якості та екології ISO14001, ISO9001. Електричні прилади, вироблені Групою, відповідають світовим стандартам і сертифіковані лабораторіями KEMA і CESI.

Група EAE здійснює свою виробничу діяльність відповідно до стандартів Системи управління якістю ISO 9001 та Системи управління охороною навколишнього середовища ISO 14001. Відповідність виробленої електротехнічної продукції міжнародним стандартам документально підтверджено результатами випробувань, проведених лабораторіями KEMA і CESI. Поряд з цим, більше 30 патентів, понад 300 торгових марок.