ПЗІП Тип 1, Тип 1+2, Тип 2, Тип 3 для мережі живлення

Відбір за параметрами

Відбір за параметрами

ПЗІП - пристрої захисту від імпульсних перенапруг для захисту електричного обладнання, що приєднується до мережі живлення напругою до 1000 В.

Найкращий захист від грозових (атмосферних) та комутаційних перенапруг.

Всі рівні захисту. Для встановлення в розподільному щиті  (ГРЩ, РЩ), в розетках й пристроях.

Захист споруд обладнаних та не обладнаних зовнішнім блискавкозахистом.

Для захисту будинку з кабельною або повітряною лінією електропередачі.

Класифікація:

ПЗІП Тип 1. Це означає що ПЗІП пройшов випробування згідно Класу I. Випробування Класу I (class I test) проведене з номінальним розрядним струмом In (8/20), імпульсом напруги 1,2/50 мкс та максимальним імпульсним струмом Iimp (10/350). Випробування призначені для імітації частково наведених імпульсів грозового струму. Використовуються для захисту електропроводки і устатковання від впливу прямих чи близьких ударів блискавок на кордонах між зонами захисту від блискавки LPZ 0 і LPZ 1 (живлення будівлі). У будь-якому випадку ПЗІП Тип І рекомендуються, коли будівля має зовнішню систему блискавкозахисту.

ПЗІП Тип 2. ПЗІП пройшов випробування Класу IІ. Випробування Класу IІ (class IІ test) проведене з номінальним розрядним струмом In(8/20), імпульсом напруги 1,2/50 мкс та максимальним імпульсним струмом Imax(8/20). Використовується для захисту устаткування і кінцевих пристроїв від впливу дальніх ударів блискавки, паразитних індукційних або ємнісних зв'язків, а також комутаційних перенапруг на кордоні між зонами захисту від блискавок LPZ 1 і 2 (головні та вторинні розподільні пристрої).

ПЗІП Тип 3. ПЗІП пройшов випробування Класу IІІ. Випробування проводиться комбінованою хвилею (1,2/50 по напрузі та  8/20 по струму). Використовується для захисту особливо чутливих кінцевих пристроїв, в зоні LPZ 1 і 2, щоб ще більше знизити рівень перенапруги. Це можуть бути пристрої для стаціонарного монтажу в розподільних системах або переносні захисні пристрої в області розетки безпосередньо перед кінцевим пристроєм що захищається.

закрити
Виробники
Тип
LPZ
Комплектація ПЗІП
Імпульсний струм для L, Iimp (10/350 мкс)
Номінальний струм для L, In (8/20 мкс)
Utov 5 c
Utov 120 хв.
закрити