Розеточні лючки для офісних та адміністративних споруд

    товари відсутні


Сучасні офісні та адміністративні будівлі є центрами ділового і громадського життя. До них пред'являються особливо високі вимоги з безпеки і надійності. Системні рішення ОБО Беттерманн створюють міцну основу для ефективної електротехнічної інфраструктури. Вони проводять струм, передають дані і контролюють енергію. І найголовніше - вони забезпечують безпеку мільйонів людей.

Рішення для підведення електроживлення з-під поверхні підлоги: компактні лючки круглої форми

В офісних та адміністративних будівлях дуже важливий своєчасний підвід електроживлення. Серія лючків GESRM2 забезпечує підведення електроживлення та інформаційних мереж саме там, де це необхідно. Лючки GESRM2 бездоганні в якості самостійного рішення і в складі системи прокладки кабелю під підлогою. Кришки лючків виготовляються в хромованому, нікельованому, латунному і обмідненому виконанні, що дозволяє вибрати рішення, що оптимально поєднується з кольоровим оформленням підлогового покриття. У закритому варіанті лючки підходять для підлог з вологим типом прибирання.

Лючки квадратної форми

Виконані з високоякісних матеріалів, лючки GE2 застосовуються там, де планується підключення мінімальної кількості електроприладів. Лючки поставляються в комплекті з кабельним клапаном, з кабельним клапаном та рамкою з заглибленням для підлогового покриття або з тубусом. Всі рішення виготовлені з нержавіючої сталі.

Компактні рішення

Лючки UDHome забезпечують непомітний і акуратний монтаж електропристроїв. У видимості залишаються тільки металева кромка і кабельний клапан з нержавіючої сталі або латуні. У люках UDHome4 і UDHome9 достатньо місця для підключення самих різних приладів.

Рішення для підведення електроживлення з-під поверхні підлоги: лючки із пластику й металу

Ідеальне рішення для підлог з сухим типом прибирання

Пластикові лючки ОБО Беттерманн оптимально підходять для підлогових покриттів з сухим типом прибирання, таких як килим, ламінат або паркет.

Різноманітність кольорів і форм

Лючки ОБО представлені в круглому і прямокутному виконанні, в трьох варіантах розмірів. Колірна палітра від бежевих та коричневих відтінків до антрациту дозволяє знайти відповідне рішення для будь якого підлогового покриття. Пластикові лючки підходять для підключення силових і телекомунікаційних пристроїв. Крім того, в лючок можна встановити модуль захисту від перенапруг.

Рішення для підведення електроживлення з-під поверхні підлоги: регульовані касетні рамки круглої і квадратної форми

Висока якість рішень

Регульовані касетні рамки часто встановлюються в підлогах з натурального каменю або керамічної плитки. У таких випадках шляхетний зовнішній вигляд, міцність і довговічність є пріоритетним вимогами, яким відповідають касетні рамки ОБО. Нержавіюча сталь і латунь забезпечують не тільки ідеальну форму, але й високу якість продукту.

Рішення для підведення електроживлення з-під поверхні підлоги: система кабельних каналів OKB зі щіткової планкою

Завдяки кабельним каналам OKB зі щіткової планкою силові та телекомунікаційні дроти прокладаються майже непомітно. Це є однією з основних причин, по якій системні рішення ОБО незамінні при прокладці кабелю в великих приватних будинках, офісах і на виставкових майданчиках. Коли система повністю встановлена, видимої є тільки акуратна планка уздовж стіни. Система зручна на всіх етапах роботи з нею - від проектування до монтажу та використання. Система кабельних каналів OKB вписується в будь-який інтер'єр. Кабельний канал забезпечує безпечний підвід кабелю. Завдяки отворам для введення труб система легко комбінується з іншими рішеннями ОBО.


закрити
закрити