Розеточні лючки в підлогу серії UDHome для дому

    товари відсутніРозеточні лючки в підлогу ідеального зовнішнього вигляду.

Розеточні лючки в підлогу серії UDHome оформлені в стриманому високоякісному дизайні.

Просто чудово.

Після установки, видимими залишаються тільки елементи з чистої нержавіючої сталі або латуні.

Неперервна практичність.

Простота в виборі й монтажу, вільне позиціонування в кімнаті, легкість в регулюванні висоти – це невеликий перелік переваг лючків серії UDHome, що дозволяє особливо легко досягти ідеального результату.

Ми виступаємо за якість.

Завдяки високоякісним матеріалам і щедрою товщиною сталі, лючкі серії UDHome завжди готові до викликів повсякденного життя.

Невеликі, але прекрасні: розеточні лючки UDHome2.

Для встановлення електричних та інформаційних розеток.

1-різновиди

Розеточні лючки в підлогу UDHome2 випускаються трьох різновидів: з тубусом, з цільною кришкою з нержавіючої сталі, з кришкою з нержавіючої сталі під покриття. Лючки з тубусом використовуються в приміщеннях з мокрим прибиранням.

2 - інсталяція

Лючки UDHome2 укомплектовані подвійною силовою розеткою, також є можливість через додатковий супорт встановити до двох інформаційних модулів.

3 - ввід

Вісім попередньо підготовлених отворів діаметром М20, дозволяє легко з’єднати основу лючка з електромонтажною трубою.

4 – вирівнювання

Верхня частина лючка регулюється за допомогою чотирьох регулювальних гвинта. При великій товщині стяжки є спеціальні додаткові збільшувачі висоти від 10 до 60 мм.

Неперевершена класика: розеточні лючки UDHome4

Різновиди

Розеточні лючки UDHome4 доступні з нержавіючої сталі та латуні.

1 – дизайн

Витончений конструктив UDHome4 підлаштовується під найвибагливіший архітектурний простір. Ви бачите тільки чудову металеву рамку та віконце для шнура з міцної нержавіючої сталі або латуні.

2 - інсталяція

Розеточні лючки UDHome4 можна гнучко оснастити силовими, інформаційними та мультимедійними розетками системи «Модуль 45» в кількості до 6 штук.

3 – вирівнювання

Верхня частина лючка регулюється за допомогою чотирьох регулювальних гвинта. При великій товщині стяжки є спеціальні додаткові збільшувачі висоти.

Шляхетний зовнішній вигляд, найпотужніший в серії: розеточний лючок UDHome9

Різновиди

Розеточні лючки UDHome4 доступні з нержавіючої сталі так і латуні.

1 - встановлено

Нижня частина лючка ховається в товщі підлоги, нашому погляду доступні тільки строгі витончені лінії рамки лючка та віконце для шнура.

2 - вирівнювання

Верхня частина лючка регулюється за допомогою чотирьох регулювальних гвинта. При великій товщині стяжки є спеціальні додаткові збільшувачі висоти.

3 - інсталяція

Розеточний лючок UDHome4 можна гнучко оснастити силовими, інформаційними та мультимедійними розетками системи «Модуль 45» в кількості до 12 штук.

Інсталяція.

Розеточні лючки серії UDHome можна гнучко оснастити силовими, інформаційними та мультимедійними розетками. Це забезпечується завдяки самодостатній серії інсталяції «Модуль 45». Але ви також можете оснастити лючки, вподобаними Вами стандартними модулями інших виробників.

закрити
закрити