Компанія «Saltek» - відомий по всьому світу чеський виробник електротехнічного обладнання з замкнутим циклом виробництва, який тривалий час тримає лідерство у своїй галузі, забезпечуючи якісною та унікальною продукцією. Вже більше двох років представляє себе на ринку електротехнічних виробів України, основним направленням діяльності якої є виготовлення приладів захисту від імпульсних перенапруг (ПЗІП).

   Компанія «Saltek» заснована в 1995 році, головний офіс якої знаходиться в столиці Чехії в Празі. Усі виробничі потужності знаходяться в місті Усті над Лабем на півночі країни. Стратегія компанії полягає в використанні надсучасних розробок в електротехнічній галузі для вдосконалення своєї продукції. Виробництво компанії кожен рік вдосконалюється сучасним автоматизованим технологічним обладнанням. Особливу увагу компанія приділяє контролю якості продукції за сертифікатом ISO 9001, який здійснюється на всіх етапах виробництва. За для перевірки приладів, перед використанням, «Saltek» використовує свою сучасну електротехнічну лабораторію, яка кожен рік перевіряється TUV (всесвітньо відома міжнародна компанія, яка представляє незалежні аудиторські послуги).

   Продукція компанії «Saltek» виробляється за європейськими традиціями та стандартами якості, і тільки з використанням високоякісних сучасних матеріалів. Для конструювання та метрології використовуються новітні технології, які зарекомендували себе як найкращі. Продукція компанії, яка поширюється на території України, а саме прилади захисту від імпульсних перенапруг, виконані тільки з якісних, міцних та витривалих матеріалів, для забезпечення максимальної надійності та безпеки споживачів.

   Прилади захисту від імпульсних перенапруг компанії «Saltek» мають свою унікальність, завдяки поєднанню газорозрядної трубки та варистора ПЗІПи захищають не тільки від прямих уражень блискавки, а також від наведених перенапруг. Крім того завдяки варистору ПЗІПи відновляються майже миттєво (час спрацьовування 25нс). Компанія «Saltek» виготовляє прилади з різними ступенями захисту, а саме: для електромережі, для відеонагляду, для телебачення, інтернету та телефонії, передачі даних, а також для фоточутливих елементів. Кожен з приладів компанії «Saltek» відповідає державним стандартам України, має сертифікати відповідності та контролю якості продукції.

   Основна мета компанії «Saltek» - задоволення потреб споживача та його безпека. Завдяки таким поглядам «Saltek» самовдосконалюється. Кожен рік впроваджуються новітні технології на виробництві. Лабораторії оснащуються сучасним обладнанням перевірки продукту. Підвищуються внутрішні стандарти якості. Завдяки впровадженню найсучасніших технологій і виготовленню якісних унікальних  приладів, компанія «Saltek» є лідером на ринку електротехніки.

   Чому «Saltek»?

1. Компанія, є лідером в сфері приладобудування;

2 . Новітні технології які впроваджуються на виробництві

3. Унікальність продукції;

4. Якісне виконання з сучасних матеріалів;

5. Перевірка кожного приладу в сучасній лабораторії;

6. Відповідність стандартам ЄС та України;

7. Два роки гарантії;

8. «Saltek» працює за для Вашої безпеки;

9. Всі комплектуючі виробляються на заводі в Чехії, «Saltek» - 100% європейський продукт.